Služby

Ilustrační fotoKOMPLETNÍ ZAJIŠTĚNÍ SLUŽEB V OBLASTI NEMOVITOSTÍ

Realitní kancelář Lošková, spolupracující s hypotečními makléři, týmem kvalitních právnických osob, Vám zajistí komplexní služby v oblasti realit. Zároveň Vám zprostředkuje a zajistí veškeré náležitosti týkající se prodeje, pronájmu i financování nemovitostí.

 

 

CO VŠE NABÍZÍME

Tým naší Realitní kanceláře se zabývá zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí, zajišťujeme poradenství v oblasti realit a samozřejmě Vám nabízíme širokou nabídku prověřených domů, bytů, pozemků i komerční prostory k pronájmu i k prodeji. Nabízíme prodej rodinných domů, bytů, garáží, stavebních pozemků, zemědělské půdy a rekreačních nemovitostí. Pro své klienty zajišťujeme komplexní služby - poradenství, znalecké posudky, daňová přiznání pro daň z převodu nemovitostí, zastupujeme klienta při jednání s Katastrálním úřadem, s Finančním úřadem a náš realitní makléř asistuje při prodeji nemovitosti až do úplného předání nemovitosti a vypořádání kupní ceny. Samozřejmostí jsou pro nás přepisy energíí, právnická poradna i příprava smluv. Zároveň zajistíme dražby s kompletním vyřízením všech náležitostí a rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy, se kterými si nevíte rady. 

Kompletní nabídku naleznete v sekci NABÍDKA NEMOVITOSTÍ

FINANCOVÁNÍ NEMOVITOSTÍ

Nalezneme pro Vás optimální řešení. Celým hypotečním procesem Vás provedeme s lehkostí a nadhledem, protože jsme již absolvovali nespočet podobných případů. Máme dlouholetou zkušenost s vyjednáváním v bankách, potřebnou znalost fungování jednotlivých bank i jejich scoringových systémů a dobrou orientaci na hypotečním trhu. Společnost Gepard - finance pro život, je absolutně nestranná a vlastní certifiáty veškerých hypotečních bank a spořitelen. Garantujeme nejlepší aktuální podmínky. S námi získáte nejvýhodnější úrokovou sazbu na trhu a bezplatně plný administrativní servis. Zároveň zajistíme bezproblémové vyčerpání úvěru. V naší standardní nabídce naleznete nejen hypotéky, jejich porovnání s ostatními bankami na trhu, ale také možnost refinancování. Ukážeme Vám řadu tipů, jak ušetřit, získat nejvýhodnější hypotéku České budějovice a zároveň Vám zajistíme veškerou potřebnou dokumentaci.

Více informací naleznete v sekci FINANCOVÁNÍ

NÁŠ TÝM

REALITNÍ MAKLÉŘ

JANA LOŠKOVÁ

REALITY LOŠKOVÁ

Provozovna:

U Černé věže 10
370 01 České Budějovice

GSM: +420 777 046 080
email:loskova.reality@seznam.cz

Ledenická 264
370 06 Srubec
GSM: +420 777 046 080
email:loskova.reality@seznam.cz

HYPOTEČNÍ PORADCE

EVA TAMPÍROVÁ

 

GEPARD FINANCE a.s.
U Černé věže 10
370 01 České Budějovice
tel: +420 386 355 910
fax: +420 386 355 739
GSM: +420 776 589 787
email: eva.tampirova@gpf.cz